Metalinių Turėklų Atnaujinimas Ir Restauravimas

Metaliniai vidaus laiptų turėklai išsiskiria tuo, kad jie yra labai svarbi interjero detalė, kuri gali pabrėžti išskirtinį namų dizainą. Metaliniai turėklai gali būti derinami su kitomis medžiagomis, pvz., medinėmis laiptų pakopomis ir pan. Jei namuose yra stilingi ir kokybiškai iš metalo pagaminti laiptų turėklai, tada nereikia jokių kitų papildomų interjero detalių, pvz., paveikslų arba kilimų, kad namai atrodytų stilingai. Taip pat metaliniai turėklai gali puošti ir lauko betoninius laiptus arba namo balkoną ir tokiu būdu namo eksterjerui suteikti išskirtinumo.

Metalinių turėklų atnaujinimas lazeriu:

Visi puikiai žinome, kad metalo gaminiai yra itin atsparūs lauko sąlygoms ir jų poveikiams. Žmonės dažnai juos renkasi dėl ilgaamžiškumo, lengvesnės priežiūros ir retesnio atnaujinimo darbų poreikio. Kalbant apie vidaus laiptų metalinius turėklus, jie tarnauja itin ilgai. Kadangi viduje esantys turėklai nėra veikiami tiesioginių saulės spindulių, temperatūrų pokyčių bei kritulių, todėl jų atnaujinti nereikia netgi dešimtmetį. Tačiau jei kalbėtume apie lauke eksploatuojamus laiptų ar balkono turėklus, greičiausiai juos teks atnaujinti dažniau nei viduje esančius. Atsižvelgiant į tai, kad jie yra nuolat veikiami tiesioginių saulės spindulių, kritulių bei temperatūrų pokyčių, metalas daug greičiau pasidengia nuosėdomis ir oksiduojasi, todėl atsiranda rūdžių, dažai ima luptis, o spalva nublunka. Tokiu atveju tenka turėklus atnaujinti.

Kalbant apie metalo valymo būdus, greičiausiai visi esame girdėję apie smėliavimą. Jis puikiai tinka įvairiems metalo paviršiams valyti, o valymo metu nuo paviršių yra pašalinami seni dažai, lakas, rūdys, grunto likučiai, oksidacijos židiniai ir kitos medžiagos. Nors smėliavimas tinka metalo gaminių sunkiai prieinamoms vietoms valyti, o metalo paviršius nėra subraižomas, pažeidžiamas ir sumažinamas valomo paviršiaus storis, tačiau pats smėliavimo procesas yra gana ilgas. Todėl metalo pramonėje atsirado dar vienas metalo valymo ir atnaujinimo būdas – lazerinis metalo valymas.

Lyginant su įprastais valymo metodais, lazerinio valymo technologija turi daug pranašumų šalinant metalų oksidacijas, terminio pažeidimo padarinius ir dažų sluoksnius. Kadangi lazerio šviesa neturi terminio ir cheminio poveikio valomai medžiagai, šiuo atveju metalui, todėl ji yra puikiai tinkama valyti itin didelio švarumo ir tikslumo reikalaujančius paviršius, tokius kaip metaliniai turėklai. Be to, lazerinė technologija neturi mechaninio bei terminio kontakto su medžiaga, todėl metalo paviršius išlieka nepažeistas. Lazerinė valymo technologija lengvai pašalina lako ir dažų dangą nuo metalinių turėklų, o po valymo darbų lazeriu jums belieka turėklus padengti nauju dažų sluoksniu. Pasirinkus “Pro Lazeris” teikiamas lazerinio valymo paslaugas, jūs gausite profesionalų ir greitą metalinių turėklų valymą lazeriu.