Medinių Langų Pilnas Atnaujinimas: Senų Dažų Pašalinimas Ir Naujų Dažų Padengimas

Mediniai langų rėmai yra nuolat veikiami lietaus, saulės, drėgmės, temperatūrų skirtumų ir kitų veiksnių. Mediniai langų rėmai yra daug labiau neatsparūs šiems aplinkos poveikiams nei pavyzdžiui plastikiniai langų rėmai. Be to, šis aplinkos veiksnių poveikis dar labiau sustiprėja medinius langus montuojant aukščiau nei trečiame pastato aukšte. Ir jei vis dėlto nusprendėte, kad norite medinių langų, tada turite būti pasiruošę juos atnaujinti maždaug kas 2 – 5 metus. Toks langų rėmų atnaujinimas užtikrins ilgą langų tarnavimo laiką. Atnaujinti medinius langų rėmus gali būti gana sunki užduotis, ypač jei nesate šios srities specialistas. Norint atnaujinti tokius langus, jums reikėtų pašalinti seną dažų sluoksnį, juos iš naujo perdažyti ar perlakuoti, o tai užims tikrai nemažai laiko. Be to, gali prireikti ir medienos impregnavimo, kad mediena būtų labiau apsaugota nuo aplinkos veiksnių. Senų langų atnaujinimui ne pirmame aukšte jums reikės ir papildomos įrangos, kuri gali nemažai kainuoti, tačiau “Pro Lazeris” tokiu atveju gali jums padėti.

Medinių langų rėmų atnaujinimas lazeriu:

“Pro Lazeris” – tai šiuolaikiniai lazerio panaudojimo būdai įvairių paviršių šalinimui, valymui, nuriebalinimui, atnaujinimui ir restauravimui. Lazerinis valymas – tai yra inovacija įvairių paviršių valyme, kuri turi itin platų panaudojimo spektrą įvairiose pramonės srityse, todėl yra naudojamas senų medinių langų rėmų atnaujinimui. Tai yra saugumą užtikrinanti, greita, švari ir patikima technologija, kuri kruopščiai naikina senus dažus, laką ir kitus nepageidaujamus sluoksnius ar nuosėdas nuo medinių langų rėmų. Lazerinis medinių paviršių valymas yra itin saugi ir draugiška gamtai technologija, nes langų rėmų valymo metu išvengiama pašalinių medžiagų naudojimo. Medinius langų rėmus valant lazeriu rėmų paviršius nėra paveikiamas mechaniškai, termiškai ar chemiškai, todėl tokiu būdu yra išsaugoma jų struktūra ir medžiaga. Dėl šios priežasties ši technologija yra tinkama dirbant net su itin plonomis, trapiomis ir kruopštumo reikalaujančiomis medžiagomis tokiomis, kaip mediniai langų rėmai.

Lazerinio valymo technologijos veikimo principas – nanosekundiniai, šimtų tūkstančių vatų galios impulsai yra nukreipiami į valomo objekto paviršiuje esančius nešvarumus ir tokiu būdu suardomi. Šie impulsai sukelia momentinį teršalų irimą, kurių dalis išgaruoja, kita dalis pavirsta dulkėmis arba išsiskaido dalelių lygmenyje. Nešvarumų liekanos gali būti pašalinamos oro filtravimo sistemos pagalba arba nuvalomos. Šis procesas gali būti kartojamas tiek kartų, kol pasiekiama norima valomo objekto būklė.

Pasirinkus “Pro Lazeris” teikiamas lazerinio valymo paslaugas jūs sutaupysite nemenką pinigų sumą bei brangų savo laiką, nes ši valymo sistema yra daug greitesnė už kitus valymo metodus. Be to, valant lazeriu nereikia pirkti jokių kitų papildomų valiklių, kurie paprastai kainuoja nemenką pinigų sumą. Lazerinė valymo sistema pasižymi mobilumu ir yra lengvai pritaikoma vietoms, kur yra sunkus priėjimas, o tai yra tikrai didelis pliusas, todėl jums nereikės rūpintis langų, kurie yra nepirmame aukšte, rėmų atnaujinimu. “Pro Lazeris” komandai atlikus valymo darbus lazeriu ir pašalinus medinių langų rėmų seną dažų, lako bei susikaupusių nuosėdų sluoksnį, jums beliks juos impregnuoti ir padengti nauju norimos spalvos dažų sluoksniu. Pasirinkus “Pro Lazeris” teikiamas lazerinio valymo paslaugas jūs gausite kokybišką medinių langų rėmų atnaujinimą lazeriu.