Medinių Vidaus Laiptų Restauravimas

Mediniai vidaus laiptai laikui bėgant praranda pirminę savo išvaizdą, dažai ir lakas ant nuolat eksploatuojamų medinių laiptų atsisluoksniuoja, pradeda skilinėti, dulkės ir nešvarumai įsiskverbia į medieną. Be to, laiptų dangos paviršiuje atsiranda įbrėžimų, lakas geltonuoja, taip pakeisdamas natūralią medienos spalvą, o šie požymiai byloja apie medinių laiptų amžių. Kaip greitai šie požymiai išryškės, priklauso nuo medinių laiptų naudojimo intensyvumo bei medienos rūšies. Jeigu mediniai vidaus laiptai yra naudojami be kilimėlių ar kitos apsauginės dangos, tada jų nusidėvėjimas centrinėje pakopos dalyje išryškėja daug greičiau, negu laiptų šonuose. Tokiu atveju, nusitrina lakas arba dažai, tada pradeda dėvėtis mediena, o to pasekoje laiptų pakopose susiformuoja įdubimai. Norint pašalinti tokius defektus ir atnaujinti medinius laiptus reikia šlifuoti bei atnaujinti kiekvieną laiptų pakopą atskirai, o tai užtrunka daug laiko. Be to, šiam procesui reikalingi specialūs įrankiai, kurie kainuoja didelę pinigų sumą, tačiau šiuo atveju jums gali padėti “Pro Lazeris” komanda.

Medinių vidaus laiptų atnaujinimas lazeriu:

“Pro Lazeris” – tai platus lazerio panaudojimas valymui įvairiose pramonės srityse, pvz., medinių vidaus laiptų restauravimui. Lazerinio valymo technologija – tai yra inovacija įvairių paviršių valyme, kurios pagalba galima atnaujinti senus medinius vidaus laiptus. Tai yra saugumą užtikrinanti, greita, švari ir patikima technologija, kuri nuo medinių vidaus laiptų kruopščiai naikina senų dažų ar lako paviršių, bei kitus nepageidaujamus sluoksnius ar nuosėdas. Lazerinis medinių vidaus laiptų paviršiaus valymas yra itin saugi ir draugiška gamtai technologija, nes jų valymo metu nenaudojamos pašalinės medžiagos. Valant lazeriu medinių laiptų paviršius nėra paveikiamas mechaniškai, termiškai ar chemiškai, todėl tokiu būdu yra išsaugoma jų struktūra ir medžiaga, ko pasekoje po to lengviau padengti naują dažų sluoksnį. Dėl to, kad valomos medžiagos paviršius nėra pažeidžiamas, lazerinis valymas ypač tinka dirbant net su itin trapiomis ir kruopštumo reikalaujančiomis medžiagomis tokiomis, kaip medinių laiptų pakopos.

Lazerinio valymo technologijos veikimo principas – nanosekundiniai, šimtų tūkstančių vatų galios impulsai yra nukreipiami į valomo objekto paviršiuje esančius nešvarumus ir tokiu būdu suardomi. Šie impulsai sukelia momentinį teršalų irimą, kurių dalis išgaruoja, kita dalis pavirsta dulkėmis arba išsiskaido dalelių lygmenyje. Nešvarumų liekanos gali būti pašalinamos oro filtravimo sistemos pagalba arba nuvalomos. Šis procesas gali būti kartojamas tiek kartų, kol pasiekiama norima valomo objekto būklė.

Medinių vidaus laiptų atnaujinimas – tai ilgas procesas, kurio metu, šlifuojant laiptų pakopas įprastu būdu, gali atsirasti daug dulkių. Dėl šios priežasties turėsite naudoti apsaugos priemones. Be to, tai gana varginantis darbas, nes ne visas laiptų vietas yra lengva pasiekti. Tačiau pasirinkus “Pro Lazeris” teikiamas lazerinio valymo paslaugas jūs sutaupysite nemenką pinigų sumą valymo įrankių, pvz., šlifuoklių, pirkimui ar nuomai. Taip pat sutaupysite savo brangų laiką, nes lazerinio valymo technologija yra daug greitesnė už kitus valymo metodus, be to, visą darbą už jus padarys patyrusi komanda. Lazerinė valymo sistema pasižymi mobilumu ir yra lengvai pritaikoma vietoms, kur yra sunkus priėjimas, o tai ypač aktualu norint atnaujinti senus medinius vidaus laiptus. Kai “Pro Lazeris” komanda pašalins medinių laiptų seną dažų ir lako sluoksnį, jums beliks atlikti baigiamuosius darbus, t.y. padengti laiptus nauju dažų ir lako sluoksniu. Pasirinkus “Pro Lazeris” teikiamas lazerinio valymo paslaugas jūs gausite kokybišką medinių vidaus laiptų valymą lazeriu.