Metalinių Tvorų, Vartų, Vartelių, Kalvio Metalo Darbų Restauravimas Ir Atnaujinimas

Įvairių kalvio metalo darbų, pvz., šašlykinių, tvorų, vartų, vartelių, namo numerių, pašto dėžučių ir kitų, greičiausiai galima rasti kiekvienoje sodyboje. Visi puikiai žinome metalinių gaminių kokybę, ilgaamžiškumą bei kitus privalumus, todėl vis dažniau žmonės renkasi, nors ir brangesnius, tačiau patvaresnius metalinius gaminius. Norint, kad metalo gaminiai tarnautų ilgai, reikėtų pasirinkti profesionalius metalo apdirbimo meistrus. Kokybiški metalo gaminiai yra galimi tik tuomet, kai su metalu dirba patyrę specialistai, kurie naudoja inovatyvią įrangą ir tokiu būdu užtikrina metalo gaminiams ilgesnį atsparumą įvairiems aplinkos reiškiniams, tokiems kaip dulkės, drėgmė ar korozija. Tačiau net ir tada, prabėgus keliems metams, metalo gaminius ima veikti kenksmingi aplinkos poveikiai.

Metalinių gaminių atnaujinimas lazeriu

Lauke eksploatuojami įvairūs metalo gaminiai yra nuolat veikiami tiesioginių saulės spindulių, kritulių ir temperatūrų pokyčių. Kokybiškai pagaminti metalo gaminiai yra ilgai atsparūs lauko sąlygoms ir jų poveikiams, be to juos reikia rečiau atnaujinti. Ne taip kokybiškai pagaminti metalo gaminiai daug greičiau pasidengia nuosėdomis ir oksiduojasi, todėl atsiranda rūdžių, dažai ima luptis, o spalva nublunka. Tokiu atveju metalo gaminius reikia daug dažniau atnaujinti, o darbai, priklausomai nuo gaminio dydžio, gali užtrukti. Be to, pasirinkus netinkamą valymo būdą, galima sutrumpinti gaminio tarnavimo laiką.

Jei kalbėtume apie metalo valymo būdus, greičiausiai visi esame girdėję apie smėliavimą, poliravimą, šlifavimą bei kitus metalo apdirbimo metodus. Jie tinka metalo gaminių paviršiui valyti, o valymo metu yra pašalinami seni dažai, lakas, rūdys, grunto likučiai, oksidacijos židiniai ir kitos medžiagos. Nors kai kurie valymo metodai tinka metalo gaminių sunkiai prieinamoms vietoms valyti, o metalo paviršius nėra subraižomas ar pažeidžiamas, tačiau pats valymo procesas yra ganėtinai ilgas. Dėl šios priežasties metalo pramonėje atsirado dar vienas metalo gaminių paviršiaus valymo ir atnaujinimo būdas – lazerinio valymo technologija.

Lyginant su įprastais metalo paviršių valymo metodais, lazerinio valymo sistema turi daug pranašumų šalinant metalų oksidacijas, terminės pažaidos padarinius, lako ir dažų sluoksnius. Valymo procese naudojamo lazerio šviesa neturi terminio ir cheminio poveikio valomai medžiagai, šiuo atveju metalui, todėl ji yra puikiai tinkama valyti itin didelio švarumo ir tikslumo reikalaujančius paviršius, tokius kaip metaliniai gaminiai. Be to, lazerinė valymo technologija neturi mechaninio bei terminio kontakto su valoma medžiaga, todėl metalo gaminių paviršius išlieka nepažeistas ir nesubraižytas. Lazerinė valymo technologija lengvai ir itin greitai pašalina lako, dažų, rūdžių dangą nuo įvairių metalinių gaminių, o po valymo darbų lazeriu jums belieka juos padengti nauju dažų sluoksniu. Pasirinkus “Pro Lazeris” teikiamas kokybiškas lazerinio valymo paslaugas, jūs gausite profesionalų ir greitą metalinių gaminių, nesvarbu ar tai būtų tvora, ar vartai, ar namo numeris, valymą lazeriu.