Rūdžių ir dažų sluoksnio šalinimas Lazeriu

Lazerinis dažų sluoksnio ir rūdžių valymas plačiai naudojamas automobilių bei aviacijos ir laivybos pramonėje. Ši technologija turi daug privalumų orlaivių ir laivų gamyboje bei automobilių remonte, todėl šiose industrijose yra plačiai taikoma. Lyginant su standartiniais valymo metodais lazerinis valymas pasižymi vienu pranašumu – lazerinė technologija neturi mechaninio bei terminio kontakto su medžiaga, todėl metalo paviršius išlieka nepažeistas. Lazeriu valomos įvairios sudėtingos korozijos paveiktos metalinės ar aliuminės automobilių dalys, pvz., variklio tarpinės, sankabos diskai, ratlankiai, durys ir jų rėmai. Lazerinis valymas turi daug pranašumų šalinant metalų oksidacijas, nes lazerio šviesa neturi terminio ir cheminio poveikio pagrindinei medžiagai, todėl yra puikiai tinkamas valyti itin didelio švarumo ir tikslumo reikalaujančius paviršius. Be to, lazerinis valymas itin plačiai naudojamas aviacijoje, nes lengvai pašalina lako ir dažų dangą, nepažeidžiant termiškai bei mechaniškai jautrios pagrindo medžiagos. Kadangi lazerinio valymo sistemos gali būti naudojamos fiksuoto ploto bei itin plono sluoksnio dažų šalinimui, nepakenkiant smūgiams neatsparioms medžiagoms, todėl yra ypač tinkamas orlaivių gamyboje.

Teikiame mobilią paslaugą, galime atvykti į vietą

Lazerinis valymas gali būti taikomas automobilių servisuose, nes gali būti naudojamas automobilių remonte šalinant oksidacijos pažeidimus, rūdis, dažų sluoksnius ar valant variklių dalis. Ši technologija yra ypač pranaši už kitas valymo sistemas valant precizinio tikslumo reikalaujančias automobilių dalis, kurios yra šalia lengvai pažeidžiamų detalių, pvz., stiklo, plastiko ar gumos paviršių. Be to, ši valymo lazeriais technologija yra tinkama įvairiems automobilio važiuoklės remonto darbams.

Lėktuvų gamyboje ir remonte lazeriu šalinamos lako ir dažų dangos, tačiau tokiu būdu yra apsaugomas korpuso paviršius nuo terminio ar mechaninio pažeidimo. Be to, lazerinis valymas gali būti naudojamas valant šilumai jautrias medžiagas. Aviacijos pramonėje lazeris turi itin plačias panaudojimo galimybes, todėl puikiai tinka tiksliam, fiksuoto ploto dažų šalinimui gamybos ir remonto tikslais, tvirtinimo detalių vietos paruošimui prieš klijavimą, aliuminio ir titano dalių valymui, turbinų menčių valymui bei paviršių nuriebalinimui.