Plastiko ir gumos liejimo formų valymas Lazeriu

Lazerinio valymo technologijos yra plačiai naudojamos valyti plastikinėms ir guminėms dalims, pvz., padangoms, bei jų gamybos formoms. Pagrindiniai šios technologijos privalumai:

  • Kompaktiškumas, 
  • Sudėtingų formų valymas fiziškai nepažeidžiant gaminio paviršiaus, 
  • Patikimumas,
  • Valymo greitis. 

Lyginant su smėliavimu ar sauso ledo valymu, lazerinio valymo sistemos turi dar vieną pranašumą – eksploatavimo išlaidos yra labai žemos. Be to, lazerinio valymo procesas nėra triukšmingas ar kenksmingas aplinkai.

Teikiame mobilią paslaugą, galime atvykti į vietą

Lazerinio valymo technologija turi daug privalumų. Visų pirma, tai yra bekontaktė technologija, t.y. valomas paviršius nėra paveikiamas mechaniškai, termiškai ar chemiškai, todėl tokiu būdu yra išsaugoma jo struktūra ir medžiaga. Dėl šios priežasties ši technologija yra tinkama dirbant net su itin plonomis ar trapiomis medžiagomis. Priešingai nei smėliavime ar sauso ledo valyme, lazeriniame valyme nėra naudojamos pavojų sukeliančios medžiagos, neišsiskiria dideli kiekiai atliekų ir dulkių, todėl ši technologija yra vadinama sausu valymu. Ši valymo sistema pasižymi tikslumu, todėl puikiai tinka valyti itin didelio švarumo ir tikslumo reikalaujančius paviršius. Dar vienas privalumas yra tai, kad ši technologija pasižymi švara, nes neteršia aplinkos, bei turi aukštą energijos naudingumo koeficientą ir yra draugiška aplinkai. Be to, tai yra daug greitesnė valymo technologija lyginant su kitais valymais, t.y. priklausomai nuo paviršiaus ir sistemos galios, galima pasiekti net iki dešimties kartų didesnį valymo greitį. Lazerinė valymo sistema pasižymi mobilumu, nes neužima daug vietos ir yra lengvai pritaikoma vietoms, kur yra sunkus priėjimas.

Lazerinio valymo technologija turi daug privalumų, todėl jie atperka visus jos trūkumus. Vienintelis lazerinio valymo trūkumas yra santykinai nemaža vienkartinė investicija, norint įsigyti šią valymo sistemą, lyginant su tradicinėmis valymo technologijomis.