Metalo paviršių nuriebalinimas prieš suvirinimą Lazeriu

Lazerinės valymo sistemos naudojamos paviršių paruošimui prieš virinimą ar litavimą, anoduotų paviršių paruošimui, suvirinimo ir litavimo metu termiškai pažeistų paviršių valymui bei suvirinimo siūlių paruošimui, todėl gali būti naudojamas ir metalo paviršių nuriebalinimui prieš suvirinimą. Lazeris, nepažeisdamas metalo paviršiaus, nuvalo nuo jo klijų, lako ar kito padengimo sluoksnį. Lyginant su kitais standartiniais metodais lazerinė technologija neturi mechaninio bei terminio kontakto su medžiaga, tokiu atveju metalo paviršius lieka nepažeistas, todėl ji puikiai tinka valyti itin didelio švarumo ir tikslumo reikalaujančius paviršius.

Teikiame mobilią paslaugą, galime atvykti į vietą

Lazerinis valymas tinkamas įvairiems metalams, pvz., plienui, variui, auksui, sidabrui, aliuminiui ir kt., taip pat plastikui, gumai, medžiui, akmeniui bei įvairių medžiagų junginiams valyti.

Suvirinimo procesuose yra itin svarbus kokybiškas medžiagų paviršiaus paruošimas suvirinimui, kad suvirinimo siūlė tarnautų ilgai ir būtų atspari korozijai bei kitiems aplinkos veiksniams, kurie gali įtakoti jos ilgaamžiškumą. Norint, kad suvirinimo siūlė būtų kokybiška, prieš virinimą reikia nuriebalinti virinamus paviršius. Tam gali būti panaudojamos lazerinio valymo sistemos, kurios nepažeisdamos paviršiaus nuriebalina metalo paviršių ir paruošia medžiagą virinimo procesui.