Laidų izoliacijos šalinimas Lazeriu

Lazerinis valymas yra ypač plačiai naudojamas elektronikos industrijoje, t.y. laidų izoliacijos, dažų, klijų, lako ar kito padengimo sluoksnio pašalinimui nuo elektros laidų. Lazeriu gali būti valomos įvairios sudėtingos metalų ir plastmasių formos, net ir elektros laidai. Naudojant lazerio šviesą valymo metu galima lengvai pašalinti lako ir dažų dangą nuo elektros laidų, nepažeidžiant termiškai bei mechaniškai jautrios pagrindo medžiagos. Lazerinio valymo sistema gali būti naudojama fiksuoto ploto bei itin plono dažų sluoksnio, esančio ant elektros laidų, šalinimui.

Teikiame mobilią paslaugą, galime atvykti į vietą

Lazerinis valymas yra efektyviausias oksidų, tepalų, aliejaus, riebalų, dažų ir kitų įvairių padengimų šalinimui, liejimo formų valymui, metalo paviršiaus tekstūravimui, skulptūrų, paveikslų restauracijai, kai yra reikalingas didelis tikslumas, ir suvirinimo procesuose – suvirinamos medžiagos paruošimui ir siūlių apdorojimui prieš virinimą.

Lazerinio valymo paslaugų kaina gali prasidėti nuo 35 Eur už valandą, priklausomai nuo taikomos sistemos lazerio. Jei norite sužinoti tikslesnę kainą, susisiekite ir mes pateiksime tikslesnę informaciją.